Co widzisz? Polskę?

Dodano 26 marca 2012, w Bez kategorii, przez autor

Ty nie widzisz, a polski emigrant Jacek musiał i chciał. Zobacz dlaczego.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WQf6Omq5GMU

Oczywiście to tylko reklama. Oglądasz. Wzruszasz się. Wkurzasz się bo wzruszyłeś się reklamą. Tak, ja też. Może jednak to nie wstyd gdy reklama jest dobrze wymyślona i nakręcona. Utrzymać zainteresowanie widza przez prawie 100 sekund nie jest dziś łatwo (przeciętna reklama trwa 30 sekund).

Mam wrażenie, że globalny gigant zrobił wizerunkowy prezent Polsce. Reklamuje imprezę sportową na której zarobimy, a dodatkowo mówi o Polonii z wielką sympatią. Pamiętajmy, że Coca-Cola to przecież coś więcej niż napój. Dziś to już symbol globalnej kultury masowej.

Zupełnie prywatnie: cieszę się, że ani Nosowska, ani Małysz, ani Kulczyk nie wygrali castingu do tej hiszpańskiej reklamówki. Wymienione nazwiska darzę sympatią, ale wolę już być „Jackiem”.

GG

 

Jedna odpowiedź na Co widzisz? Polskę?

 1. ~Sol pisze:

  Bardzo nietypowa reklama, ale ma coś w sobie. Naprawdę przyciąga uwagę – oglądając cały czas oczekuje się na ciąg dalszy… :)
  Pozdrawiam
  Włóczykijka Sol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • YouTube